IMUDON NEO Zinek Tbl.20 Rozp.v ústech Se Sladidly

IMUDON NEO Zinek tbl.20 rozp.v ústech se sladidly

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Dodavatel:Imudon
Cena:365 Kč
IMUDON NEO Zinek tbl.20 rozp.v ústech se sladidly 5 (100%) 22 hodnocení

Doplněk stravy Imudon Neo s Vitaminem C a Zinkem je bakteriální lyzát připravený speciální technologií z nejčastějších původců onemocnění dutiny ústní, hrdla a dýchacích cest. Peprnomátové aroma napomáhá ke svěžímu dechu z úst. Účinné látky: Streptococcus pyogenes skup A lysatum cryodessiccatum 7 mg, Vitamin C 6 mg, Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum 5 mg. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před antioxidativním stresem a ke zmírnění únavy a vyčerpání. Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, normálnímu metabolismu kyselin a zásad, normálnímu metabolismu sacharidů, normálním rozpoznávacím funkcím, normální syntéze DNA, normální plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin. Balení obsahuje 20 tablet.


 • Tree3Chlorella tbl.180
  Tree3Chlorella tbl.180

  Tree3Chlorella je doplněk stravy, který obsahuje unikátní Tree3 complex - chlorellu, zelený čaj a kurkumin. Chlorella podporuje vitalitu a..

  579 Kč
 • EXADIPIN plus cps.60
  EXADIPIN plus cps.60

  Exadipin je doplněk stravy poskytující účinnou pomoc při snižování hladiny krevního cukru. Udržuje přirozeným způsobem konstantní..

  589 Kč
 • Neuritogen tbl.30
  Neuritogen tbl.30

  Neuritogen je doplněk stravy s obsahem kurkuminu, resveratrolu, extraktu z Mangifera indica a vitamínů B2, B6 ve formě s usnadněným..

  275 Kč
 • Candivac cps.30
  Candivac cps.30

  Trápí vás často nadměrné osídlení kvasinkami? Nejste sama! Předejděte problémům pomocí přípravku Candivac. V lékárně Benu za..

  345 Kč
 • Indonal Partner cps.120
  Indonal Partner cps.120

  INDONAL PARTNER je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje Indol-3-karbinol a Resveratrol. Indol-3-karbinol je látka, která se..

  809 Kč
 • Zelený ječmen 150g prášek Topnatur
  Zelený ječmen 150g prášek Topnatur

  TOPNATUR Zelený ječmen je doplněk stravy vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Mladý zelený ječmen je svým vzhledem a chutí..

  285 Kč
 • Orissa Pupalkový olej s vitaminem E cps.90
  Orissa Pupalkový olej s vitaminem E cps.90

  Orissa je komplex pupalkového oleje, který je extrahován z pupalky dvouleté, a vitamínu E. Pupalkový olej je bohatým zdrojem gama linolenové..

  285 KčObjevte: Ostatní doplňky stravy V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit imudon neo zinek tbl.20 rozp.v ústech se sladidly!
© 2021 Kontakt