DIOZEN 500MG Potahované Tablety 30

DIOZEN 500MG potahované tablety 30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na srdce a cévy
Dodavatel:Diozen
Cena:155 Kč
DIOZEN 500MG potahované tablety 30 3 (60%) 24 hodnocení

Diozen je přípravek, který zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek. Přípravek se užívá u dospělých pacientů k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin, která se projevuje pocitem tíhy v nohou, bolestí, nočními křečemi v nohou, otokem, změnami souvisejícími s poruchou výživy tkání, jako např. vyšší zranitelností, sníženou hojivou schopností, narušeným růstem nehtů, mizením chloupků, vznikem bércového vředu. V případě výskytu známek poruch výživy končetiny nebo rychlého rozvoje otoku končetiny doprovázeného bolestivostí se vždy o léčbě poraďte s lékařem, neboť se může jednat o příznaky závažnějšího postižení. Přípravek se také užívá k léčbě hemoroidů (tj. uzlovitých žilních rozšířenin v oblasti konečníku). Hemoroidy vznikají zpravidla dlouhodobým zvýšením tlaku na žíly v oblasti konečníku, které vedou k rozšíření, zduření, krvácení až vyhřeznutí žil v dolní části konečníku. Hemoroidy doprovází svědění, bolest či krvácení v oblasti konečníku a potíže s vyprazdňováním. Balení obsahuje 30 potahovaných tablet.


 • DIOZEN 500MG potahované tablety 60
  DIOZEN 500MG potahované tablety 60

  Diozen je přípravek, který zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek. Přípravek se..

  195 Kč
 • ALVISAN NEO léčivý čaj 20 II
  ALVISAN NEO léčivý čaj 20 II

  Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako doplňková léčba při lehce zvýšeném krevním tlaku. Použití tohoto tradičního..

  55 KčObjevte: Léky na křečové žíly V sekci volně prodejné léky | léky na srdce a cévy je možné objevit diozen 500mg potahované tablety 30!
© 2021 Kontakt