Allnature Cordyceps Cps.100

Allnature Cordyceps cps.100

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a spor
Dodavatel:Allnature
Cena:349 Kč
Allnature Cordyceps cps.100 5 (100%) 25 hodnocení

Cordyceps sinensis (Housenice čínská) zaujímá v tradiční čínské medicíně jednu z prvních příček mezi nejvíce ceněnými houbami. Zajímavostí je, že v rámci čínské medicíny má Cordyceps podobné využití jako ženšen. Cordyceps obsahuje látky, které mají blahodárný vliv na lidský organismus: vitamíny, minerály, bílkoviny, aminokyseliny, koenzym Q10. Pro obsah těchto látek je tato houba velmi oblíbená zejména mezi vrcholovými sportovci. Velikost balení je 100 kapslí. Hmotnost obsahu je 45 gramů. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.


 • DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g
  DietLine Sport energetická tyčinka čoko 46g

  DietLine Sport energetická tyčinka je doplněk stravy určený jako výživa pro sportovce a těžce pracující s čokoládovou příchutí...

  39 Kč
 • Geladrink Plus citrón 340g
  Geladrink Plus citrón 340g

  Geladrink Plus je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě práškového nápoje s citrónovou příchutí. Kolagenní..

  639 Kč
 • Geladrink cps.360 (Preventic)
  Geladrink cps.360 (Preventic)

  Geladrink Preventic je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě kapslí s aromatem broskve. Kolagenní výživa kostí a..

  595 Kč
 • ISOSTAR Long Energy prášek pomeranč 790g
  ISOSTAR Long Energy prášek pomeranč 790g

  Isostar Long Energy je energetický iontový nápoj s maltodextrinem a vitaminy s příchutí pomeranče. Svým složením prodlužuje energetický..

  345 KčObjevte: Klouby a spor V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit allnature cordyceps cps.100!
© 2021 Kontakt